MATIS - Reponse Jeunesse - Peeling Ziarenka Młodości 200ml

MATIS - Youth Grain 200ml. Peeling mechaniczno-enzymatyczny Ziarna Młodości 200ml.
199,00 zł

Add to cart

More info

Kremowy peeling mechaniczno-enzymatyczny o działaniu złuszczającym i oczyszczającym skórę. Zawiera mikro perełki zapewniające łagodną mechaniczną eksfoliację. Działają one w połączeniu z papainą (wyciąg z owocu papai) usuwając martwe komórki naskórka i nieczystości. Podwójne działanie złuszczające przywraca skórze gładkość i rozświetla. Skóra staje się bardziej miękka, poprawia się odnowa komórkowa. Przywraca komfort i blask.

REPONSE JEUNESSE  - linia produktów przeznaczonych do skóry starzejącej się. Zapewnia kompleksową pielęgnację przeciwzmarszczkową, działa zapobiegawczo i opóźnia efekty starzenia się. Poprawia elastyczność skóry, wygładza rysy. Dzięki zawartości antyoksydantów zachowuje naturalny kapitał młodości skóry. Idealna dla osób, które chcą aktywnie walczyć z oznakami upływającego czasu. Regularne stosowanie sprawia że skóra jest nawilżona, odżywiona i bardziej dotleniona.

Główny składnik aktywny: wyciąg z czerwonej orchidei.

Sposób stosowania: Stosować raz lub dwa razy w tygodniu. Peeling nakładać masując okrężnymi ruchami na skórę twarzy i szyi omijając okolice oczu. Pozostawić na kilka minut. Zmyć Tonikiem odświeżającym.

Pojemność 200ml.

 • Komentarze
 • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

  Napisz swoją recenzję

  MATIS - Reponse Jeunesse - Peeling Ziarenka Młodości 200ml

  MATIS - Reponse Jeunesse - Peeling Ziarenka Młodości 200ml

  MATIS - Youth Grain 200ml.

  Peeling mechaniczno-enzymatyczny Ziarna Młodości 200ml.

  Napisz swoją recenzję