MATIS - Reponse Jeunesse - Krem fundamentalny, upiększający 100ml

MATIS - Fundamental Beautifying Cream 100ml. Fantastyczny krem fundamentalny nawilżający i dodający blasku 100ml.
149,00 zł

Add to cart

More info

Fantastyczny krem upiększający, nawilżający i dodający blasku. Silnie rewitalizujący i naprawczy polecany do każdego rodzaju skóry, w szczególności skóry szarej, zmęczonej, potrzebującej energii. Dotlenia i rozjaśnia skórę przywracając jej naturalny koloryt. Może być stosowany jako krem regenerujący po zbyt długiej ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego. Zwęża rozszerzone pory. Zawiera wyciąg z kory Mimosa Tenuiflora (nadaje preparatowi brązowe zabarwienie).

Mimosa Tenuiflora roślina pochodząca z południowego Meksyku. Wyciąg z kory wykorzystywany leczenia obrażeń skóry już przez Indian, ma działanie przeciwzmarszczkowe, naprawcze, kojące, anty-bakteryjne i antyseptyczne (stosowany także do dezynfekcji skóry mieszanej i tłustej).

Ze względu na swoje dotleniające i antyseptyczne właściwości krem upiększający może być stosowany również przez osoby o skórze mieszanej ze skłonnością do przetłuszczania się.

REPONSE JEUNESSE  - linia produktów przeznaczonych do skóry starzejącej się. Zapewnia kompleksową pielęgnację przeciwzmarszczkową, działa zapobiegawczo i opóźnia efekty starzenia się. Poprawia elastyczność skóry, wygładza rysy. Dzięki zawartości antyoksydantów zachowuje naturalny kapitał młodości skóry. Idealna dla osób, które chcą aktywnie walczyć z oznakami upływającego czasu. Regularne stosowanie sprawia że skóra jest nawilżona, odżywiona i bardziej dotleniona.

Główny składnik aktywny: wyciąg z czerwonej orchidei.

Sposób stosowania: stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Pojemność 100ml

 • Komentarze
 • Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

  Napisz swoją recenzję

  MATIS - Reponse Jeunesse - Krem fundamentalny, upiększający 100ml

  MATIS - Reponse Jeunesse - Krem fundamentalny, upiększający 100ml

  MATIS - Fundamental Beautifying Cream 100ml.

  Fantastyczny krem fundamentalny nawilżający i dodający blasku 100ml.

  Napisz swoją recenzję